Mobilya Dostu - Türkiye'nin Toptan Mobilya Satış Sitesi
Çağrı Merkezi 0551 127 85 26

Hakkımızda

Mobilya sektöründe ürünleri makul fiyatlarla sunan, müşteri deneyimine önem veren bulunduğu pazarı takip eden yeni trendlere öncülük edip ilham veren bir online pazaryeri E-ticaret sitesi ve mağazalar zinciridir. Yenilikçi bir alt yapısı ile mobilya kategorisinde toptan fiyatına perakende hizmet vermeyi hedefleyen Mobilyadostu.com müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Güçlü alt yapısı ve uzman ekip kadrosu ile sektörlerin en iyisi olmayı hedeflemektedir. Online pazaryeri E-ticaret alışveriş sitesi müşterilerine değer verip mobilya sektöründe en iyi fiyatlarla ürünleri sunup Türkiye’nin her bir yanında mağaza zincirleri ile büyümeye devam etmektedir.

Mobilya dünyasında tüm firmalara “Ücretsiz Mağaza” hizmetleri sunarak Türkiye’nin her yerinden fabrika ve mağaza zinciri oluşturmaktadır. Satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutan politikalarımız ile müşterinin her zaman yanındadır. Mobilya Dostu tüm kullanıcılarına çözüm odaklı hizmet vermeye devam ediyor. Bu da nitelikli bir hizmet sunmamızı mümkün kılıyor. Mobilya sektörünün sevilen markalarından biri olmayı başarmaktayız. Firmamız ve markamız olan Mobilyadostu.com internet kullanıcılarına en iyi fiyatı en uygun fiyata sunmaktadır.
Türkiye’nin 81 ilinde olan fabrikalarımız ve satış mağazalarımız ile müşterilerimize en uygun fiyat ve kaliteli hizmet politikası ile kurduğu Mobilyadostu.com online satış sitesi aracılığı ile ürünlerini Türkiye’nin her yerindeki müşterilerine ulaştırmakla birlikte, bugün geldiği noktada ülkemizin özel tasarım mobilyalarını yurtiçi ve yurtdışına ihraç etmektedir. Mobilya sektörüne girdiğimiz günden beri başarı anahtarının koşulsuz memnuniyeti olduğunu benimsemiş ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmuştur.

Online alışveriş sitesi ile seçkin bayi ve satış noktalarında kişiye özel ve keyifli alışveriş deneyimi sunarken ev-yaşam trendlerine yön veren yenilikçi bakış açısı ile sıcak huzurlu alanlar yaratıyor. Firmamız yenilik li fikirler oluşturmak noktasında her zaman profesyonel bir çalışmanın içerisinde yer almaktadır. Mobilya sektöründe Türkiye’nin yeni adresi online alışveriş sitesi Mobilyadostu.com  | Burak Kaygısız tarafından 2021 yılında firmamız bünyesi altında açılarak hizmete girmiştir.
Firmamız bünyesinde markamız olan Mobilyadostu.com Fabrikalar ve mağazalar zincirimiz ile yurtdışı ülkelerine de toptan satış hizmeti sunacaktır. Markamız olan pazaryeri sitemiz üretici ve tedarikçi olan firmalarımıza mağaza açarak ürünlerini girmeleri durumunda yurtiçi ve yurtdışı toptan satış hizmeti sunarken yanı sıra mağazalarımız ile de e-ticaret sektöründe perakende alışveriş imkanı sunacak. 81 İl genelindeki iş ortaklığı firmalarımızdan müşterilerimiz istediği ürünü farklı şehirden sipariş vermek yerine bulunduğu şehirden ya da en yakın olan şehirden firmalarımız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunacaktır.

Türkiye’de Covid-19 vakası nedeni ile dünya genelinde Pandemi ilan edilmesinin ardından e-ticaret pazaryeri sitelerinde, oluşan yoğunluk sebebi ile pazaryeri sitelerinin komisyon tutarı yüksek olması ardından düşük komisyon tutarlarıyla böyle bir projemizi hayata geçirdik. Mobilya Dostu 81 il geneli tedarikçi firmaları ile Türkiye genelinde mobilya alışveriş sektöründeki e-ticaret yerini almış bulunmaktadır.

Kimler Bizi Seçmeli?
Alanında uzman ekip kadromuz ve işini seven çalışma ekibimiz ile birlikte, bizimle çalışan firmalara sektöründe fark yaratması için bir fırsat sunuyoruz. Günümüz teknolojilerinde dijitalleşen bir dünyada eğer sizler de firmanızın adını duyurmak ve marka değerini e-ticaret dünyasında yerini belirlemek, istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz.