Mobilya Dostu - Türkiye'nin Toptan Mobilya Satış Sitesi
Çağrı Merkezi 0551 127 85 26

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları
Siteye giriş yapmadan önce mutlaka kullanım koşullarını okumalısınız. Bu son derece büyük bir önem taşır. Alışveriş yapacak kişiler bu sitede alış veriş yaparken bu koşulları kabul etmiş sayılır. Kullanım koşullarını okumuş da sayılırlar. Sitede mevcut olan web sayfaları ve ona bağlı bulunan tüm firmalar sitemizin malıdır ve firmamız tarafınca yönetimi sağlanır. Siteyi kullanmak isteyen kişiler belli başlı bazı şartlara tabidirler. Sitede bulunan hizmetten yararlanmak veya sitede bulunan hizmetleri devamlı almak isteyen kişiler sözleşmedeki yasaları da kabul etmelidirler. Hizmetleri almak isteyen kişiler imza hakkı ve sorumluluğunu alabilecek yaştadır. Kullanım koşullarını kabul etmek sözleşmeyi okuduğunuz ve sözleşmede bulunan tüm şartlara da bağlı bulunduğunuzu kabul ettiğinizi gösterir.

Firma olarak ürünlerde değişiklik yapılma işlemlerini ve fiyat değişikliği taleplerini gizli tutmaktayız. Firma olarak sitedeki haklardan teknik arızalar dışında yararlanabileceğinizi de taahhüt etmiş oluruz. Kullanıcı siteyi kullanırken herhangi bir ters mühendislik işlemi gerçekleştirmeyeceğini ve farklı başka işlemler yapmayacağını da belirtmiş ve kabul etmiş olur. Üçüncü şahısların yaptığı yanlış işlem zararlarından kaynaklı tüm sorumlulukları da alacağını belirtmiş oluruz. Bu aşamalarda oluşabilecek tüm hukuki ve cezai sorumluluklar da kabul edilmiş olur.
Kullanıcılar siteyi kullanırken ve faaliyetlerden yararlanırken iletişim aşamasında dahi adaba ve ahlaka aykırı şeyler yapamaz. Adabı ve ahlaki konuları zedeleyemez. Yasa dışı, telif hakkına aykırı içerikler üretip paylaşamazlar ve bunu da kabul etmiş olurlar. Aksi bir durumda site bu kişileri askıya alıp yasal işlem başlatabilir. Tüm bu hakları da saklı tutar. Yargı merciinde etkinlik yapma ya da kullanıcı hesaplarından bilgi alma talebi gelmesi halinde de haklarını saklı tutar.

Site de üye olan şahıslar birbirleri ile ya da üçüncü şahıslar ile ilişki kurdukları takdirde bu sorumluluklarda şahıslara aittir. Sitenin içerisinde bulunan site adı, işletme adı, unvanlar, patent, tasarım, marka, logo bilgi veya yöntemle alakalı tescil edilmiş ya da edilmemiş olan fikri veya mülkiyet hakları dahil her şey siteyi işleten kişiler ve sahibi firmaya ait olup ulusal veya uluslar arası hukukun korumasına tabidir. Sitede bulunmakta olan bilgilerin herhangi bir biçimde değiştirilmesi ya da çoğaltılması da söz konusu olamaz.