Mobilya Dostu - Türkiye'nin Toptan Mobilya Satış Sitesi
Çağrı Merkezi 0551 127 85 26

Yeni Üye Rehberi

Yeni Üye Rehberi
Mobilyadostu.com ‘a üye olmak çok kolay! Bunun için ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan ‘’Üye Ol’’ sekmesini işaretlemelisiniz. Daha sonrasında karşınıza çıkan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalısınız. Buraya yazdığınız cep telefonunun doğru olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü üyelik için aktivasyon bilgisi bu telefon numarasına gelecektir.
Birden Fazla üyelik oluşturabilir miyim?
Mobilyadostu.com’da farklı e-posta adresleri ile dilediğiniz kadar üyelik oluşturabilirsiniz. Aynı E-posta adresi ile de sadece bir defalık üyelik oluşturabilirsiniz.
Canlı Destek ekibine nasıl ulaşım sağlayabilirim?
Hesabım sayfasından canlı destek butonuna basarak 7/24 yardım alabilirsiniz veya “ Destek “ mail adresine mail atabilirsiniz.
Güvenlik İpuçları
İnternet ortamında güvenli alışveriş yapmak için bu ipuçlarına göz atabilirsiniz.
·       E-posta mail adresinizin şifresi ile Mobilyadostu.com’a üyelik şifrenizin aynı olmamasına dikkat ediniz.
·       Şifrenizi ardışık sayı veya kolay tahmin edilebilecek şekilde oluşturmayınız. Harf, Sayı, Özel Kelime ile şifrenizi oluşturun. Oluşturduğunuz şifrenizi diğer kişilerle paylaşmayınız.
·       Şahsınıza ait olmayan veya farklı bir bilgisayar ortamındaki bir bilgisayar’dan Mobilyadostu.com hesabınıza giriş yaptığınızda siteden çıkış yaparken mutlaka Üye çıkışı seçeneğini kullanaraktan site çerezlerini temizleyin.
·       Kablosuz ağ bağlantısı kuruyorsanız modem ayarlarınızdan herkese açık erişim ağ bağlantısına izin vermeyin.
·       Mobilyadostu.com Şifre, kart bilgisi gibi bilgilerinizi e-posta, telefon, vs mail yoluyla talep etmez. Böyle bir durumla karşılaşmanız durumunda lütfen Canlı Destek, WhatsApp, Çağrı Merkezi aracılığıyla bize bilgi verin.
·       Kişisel bilgilerinizi korumak için Anti-Virüs, ile casus yazılım ve güvenlik duvarı gibi yazılımlar kullanarak güvenliğinizi en üst düzeyde koruyabilirsiniz.
Sipariş numarama nerden bakabilirim?
Siparişinize ait detaylara üyelik girişi yaptıktan sonra hesabım menüsündeki siparişlerim sekmesinden ulaşabilirsiniz.
Yabancı uyruklu olan kişiler üye olabilir mi?
Yabancı uyruklu kişiler, Mobilyadostu.com a üye olabilir. Ancak ürün gönderimlerinde sadece yurtiçi ve KKTC’deki bilgili adrese yapılır.
MobilyaDostu’na nasıl üye olabilirim?
Mobilyadostu.com Üyeliği ücretsizdir. Üyelik formunu doldurarak siteye hemen kayıt oluşturabilirsiniz.
Üye olmak için ana sayfada bulunan Üye Ol linkine tıklayınız. Üyelik formunu size ait şekilde doldurun. ( Kırmızı işaretle belirtilen alanların doldurulması zorunludur. ) Aktif olarak kullandığınız ve hemen kontrol edebileceğiniz bir mail adresi e-posta hesabınıza giriş yapın. Formu doldurduktan sonra Kayıt Ol butonuna basın. Mobilyadostu.com’dan mail adresinize gönderilen aktivasyon linkine tıklayarak hesabınızı doğrulayın ve üyelik işleminizi tamamlayın.
Mobilyadostu.com’da üyelik işleminiz tamamlandı.
·       Mobilyadostu.com’a üyeyseniz eğer ikinci bir defa üye olmanıza vb kaydolmanıza gerek yoktur. Sitemizde yer alan ‘’Şifremi Unuttum’’ bölümünden hemen yeni bir şifre talep edebilirsiniz. Böyle gayet pratik bir şekilde işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.
·       Üyelik talebiniz alındıktan sonraki durumda, iletişim bilgileriniz üzerinden sizinle irtibata geçebiliriz.
Üye olmadan da alışveriş yapabilir miyim?
Misafir kullanıcı olarak üye olmadan da Mobilyadostu.com’dan alışveriş yapabilirsiniz.  Siparişlerinizle ilgili bilgilerin size iletilmesi için bir e-posta mail adresi girmeniz istenir. Siparişlerinizi size gönderilen e-posta mail adresinden takip edebilirsiniz.
Almak istediğiniz ürün’ün altındaki WhatsApp iletişim numarası ile üretici firmayla doğrudan iletişime geçerek alışveriş yapabilirsiniz.
Üye olurken verdiğim kişisel bilgilere başkası ulaşabilir mi?
Üyelik ve kişisel bilgileriniz, Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen durumlar haricinde ve sizin onayınız olmadan diğer üyeler veya üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. Üyelik Sözleşmesi’nde ve Gizlilik Politikasında haklarınızı daha detaylı inceleyebilirsiniz.
Üyelere sunulan avantajlar nedir?
Alışveriş yapmış olduğunuz firmadan almak istediğiniz ürün için %’lik oranla indirim isteyebilir ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
Üyelik E-posta Mail adresi değiştirebilir miyim?
Üye olduğunuz mail adresinin değişikliği için Hesabım menüsü – Üyelik Bilgilerim kısmından E-Posta mail alanına kullanmak istediğiniz yeni bir mail adresi yazarak güncelleyebilirsiniz.
Üyelik ve Alışveriş için yaş sınırı var mı?
18 Yaş ve üzeri büyük olan ve Üyelik Sözleşmesi’ni kabul eden herkes, Mobilyadostu.com’a üye olabilir.
Üyelik ücretli midir?
Mobilyadostu.com Üyeliği ücretsizdir. Üyelik formunu doldurarak kolay ve güvenli bir şekilde siteye üye olarak kaydolabilirsiniz.
Şifrede karakter sınırı var mı?
Oluşturacağınız şifre 6 – 25 karakter arası uzunlukta olmalı, güvenliğiniz için harf ve rakam içermelidir.