Mobilya Dostu - Türkiye'nin Toptan Mobilya Satış Sitesi
Çağrı Merkezi 0551 127 85 26

Sıfır Risk Sistemi

Mobilya Dostu Risk Sistemi
Mobilya dostu etkili bir düzeyde risk yönetimi oluşturmak noktasında iddialı bir konumda yer almaktadır. Bu kapsamda orta risk, düşük risk ya da yüksek risk gruplarına göre gerekli tedbirleri almak noktasında sorumluluk üstlenmektedir. Mobilya Dostu internet platformu da oluşabilecek tüm risklerin etkili bir düzeyde yönetilmesi için mükemmel bir hizmetin adresidir!

Sıfır Risk Nedir?
Sıfır Risk Sistemi, Mobilyadostu’nun 2021 yılında internetten online alışveriş yapmanın en keyifli ve güvenli halini kılan bir online ödemeli onay sistemidir. Sıfır Risk Sayesinde internetten dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir ve ürünü görüp kontrol ettikten sonra teslim aldığınız zaman satın almış olursunuz. Böylece herhangi bir risk almadan güvenilir şekilde alışveriş yapmış olursunuz. Mobilya dostun da ki tüm alışverişler ve ödemeler güvence altında tutularak Sıfır Risk güvencesinde gerçekleşir.

Satıcı / Alıcı Arasındaki Sıfır Risk! Bana Faydası Nedir?
Satıcıysanız; Sıfır Risk sayesinde alıcı ürünü inceleyip onay verdikten sonra sattığınız ürünün ücret tutarı banka hesabınıza aktarılır. Ürünün parası Mobilya Dostu güvencesi altında korunarak güven altında tutulur.
Alıcıysanız; Sıfır Risk sayesinde ödemeniz hemen satıcıya aktarma yapılmaz, sizden onay gelene kadar güvenli havuz hesabımızda ücretinizi bekletiriz. Ürünü kargoya verdiğiniz süreden sonraki 3 iş günü kadar onay ya da iade kararı verme hakkınız bulunmaktadır. Ürüne onay verdiğinizde paranız, satıcının banka hesabına aktarması yapılır. Böylece hem alıcı hem de satıcı Risk almaz.

Sıfır Risk ile Param Nasıl Güvende Duruyor?
MobilyaDostu’nda paranız her daim güvendedir. Siz ürüne onay vermemeniz durumunda paranız satıcıya aktarılmaz. Sorunlu bir ürün geldiğinde paranız hesabınıza iade edilir. Sıfır Risk ile tüm ödemelerinizde ve yapacağınız tüm alışverişlerinizde MobilyaDostu’nda paranız  %100 güvencesi altında gerçekleşir.

MobilyaDostu’nda Kredi Kartıyla Ödeme Yapmak Güvenli Mi?
Evet. Çünkü MobilyaDostu’nda kredi kartı vb banka kartı ile geliştirilen şifreleme yöntemleri ile 128 bit SSL ve çalıntı kart kullanımını engelleyen CVC2 kimlik kontrolü uygulaması ile ödeme altyapısında %100 güvenlik sağlamaktadır. Kredi kartı vb banka kartlarıyla yapacağınız ödemelerinizde sitemiz alt yapısında herhangi bir kayıt altına alma ya da havuz sistemi yoktur. Her yapacağınız alışverişlerinizde kart bilgileriniz tekraren istenecek ve güvenli şekilde risk almadan alışveriş yapabileceksiniz.

Mobilya Dostu Havuz Hesabı Nedir?
Havuz hesabı dediğimiz MobilyaDostu’nda yaptığınız tüm alışveriş ödemelerinde ilk önce güvenli hesaptır. Bir ürüne ödeme yaptığınız zaman paranız önce MobilyaDostu’nun yönetmekte olduğu güvenli havuz hesabına aktarılıp güvende tutulur. Ürünü teslim almanız durumunda onay verdiğinizde havuz hesabında tutulmuş olan paranız MobilyaDostu tarafından satıcının hesabına aktarma yapılır. Üründe sorun çıkarsa havuz hesabında bekletilen para miktarınız, satıcıya gönderilmez; kartınıza / hesabınıza geri iade yapılır. Böylece paranız her zaman güvende tutulup alışverişleriniz %100 güvence altında olur.